| IAmSoDifferent a întrebat:

Mi-am cumparat o baterie portabila canyon, de unde stiu cand este incarcata complet? Are un led rosu, se face verde sau trebuie sa ghicesc eu cand e gata?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Teoretic ledul roșu devine verde câdnbateria e încărcată complet.Practic...asta scrie în ghidul de utilizare pe care nu l-ai citit.Succes

| IAmSoDifferent explică (pentru DeyCj):

Mersi, dar unde ai gasit ghidul ca l-am cautat si eu si am gasit doar o chestie pe care am primit-o si eu cu niste imagini bla bla