| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o boxa de 15 inchi 500 w si 127 decibel dar ca m-am uitat la la porturile ei erau mai mari, daca cumpar cablu audio jack 3.5mm de 1m de pe eMAG nu se potriveste nu? La ce trebuie folosit cablul speak on, se conecteaza la orga sau ceva de genu? Va rog ajutati-ma vreau sa ascult muzica la ea mi-e frica sa nu cumpar cablul audio degeaba, ajutorrrrr
https://www.emag.ro/......D7RTV2MBM/

2 răspunsuri:
| RealKing01 a răspuns:

AJUTOR CINEVA? Cum conectez boxa la telefon? cum ascult muzica?

| RealKing01 a răspuns:

Daca cumpar cablul audio pot sa il conectez la boxa? Pana la urma am cumparat-o sa ascult muzica la ea