| ReHo a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de casti fara fir si nu reusesc sa le conectez pe amandoua odata la telefon cand se activeaza una, cealalta se dezactiveaza. Mentionez ca am un razer phone 2.

9 răspunsuri:
| Cksihja a răspuns:

Ce fel de căști, din alea ieftine de 2 lei. Nu știi câți au luat țeapă cu ele?

| ReHo explică (pentru Cksihja):

161 de lei zici ca e teapa?

| Tranconoid a răspuns (pentru Cksihja):

Nu e frumos ce ai spus

| Cksihja a răspuns (pentru ReHo):

Poate pentru tine 161 de lei e o avere dar când vorbești de căști e țeapă, cu banii ăștia puteai lua niște căști cu fir și ieșeai mai ieftin. E plină piața de falsuri care imită căștile Apple și care nu fac doi bani.

| ReHo explică (pentru Cksihja):

Am uitat sa mentionez. Aceste casti merg pe un S8, iar pe Razer phone 2 nu merg. Te rog sa nu mai vorbesti prostii.

| Cksihja a răspuns (pentru ReHo):

Atunci de ce nu le folosești pe un S8 sau nu există.

| ReHo explică (pentru Cksihja):

S8-ul nu este al meu.

| Tranconoid a răspuns:

Pai poti sa vinzi telefonul

| ReHo explică (pentru Tranconoid):

Ar fi o solutie.