| gabytzu2011 a întrebat:

Mi-am cumparat o plasma si are interne.Este Panasonic, full Hd, 3D cu internet prin fir si wireless. Si as vrea sa folosesc varianta cu fir.
Cum procedez? Ce trebuie sa fac mai exact ca sa am internet pe plasma. Ce cablu imi trebuie si unde trebuie sa il conectez. Cablu LAN e acelasi lucru cu cablu de retea? Astept raspuns

2 răspunsuri:
| gabytzu2011 explică:

Ai probleme mari copile.incearca sa iti revi. Astept raspuns! Funda

| kls a răspuns:

Si ce acum te lauzi pe TPU ca ti-ai cumparat Plasma Panasonic laughing rolling on the floor ce laudaros esti na de aicii _I_