| Hionia a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta Allview Alldro 4gb si prin cablu usb mi-am transferat documente in ea (carti), dar nu le gasesc. Am pus si pe card dar nu-mi arata ce contine cardul. Unde gasesc documentele? Nu am ES Files manager si nu pot sa-l descarc ca nu am net pe tableta.

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

îți merg videoclipurile HD?

| Hionia explică (pentru VladimirPutin):

Pozele si videoclipurile le pot vedea (nu stiu daca sunt HD ), numai cartile in word si pdf nu le gasesc

| gabibory a răspuns:

Imi poti spune si mie te rog daca este buna aceasta tableta... sunt interesat sa imi cumpar si eu una dar nu stiu daca isi merita banii... multumesc