| Lariss98 a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta Allview city plus si cand am pus-o la incarcat era inchisa, iar cand am vrut sa o deschid imi aparea sigla producatorului si nu mi se deschidea mai departe..am incercat sa intru in recovery mode apasand pe cele 2 butoane simultan home+power dar nu merge...as mai putea sa fac ceva sau sa o duc direct in garantie?

Răspuns Câştigător
| Dobrescu_Mircea_1986 a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi garantia, nu iti recomand " sa iti bagi nasul ".
Succes.

3 răspunsuri:
| Mâncărici a răspuns:

DE ce ai facut prostia sa-ti cumperi tableta asta? O sai multe probleme cu ea, la fel ca si cu celalalte produse Allview!

| Lariss98 explică (pentru Mâncărici):

Si ce probleme as mai putea sa am? ca sa stiu.laughing

| RaulFarkas a răspuns:

Eu nu cred ca poti sa o repari si eu am avut problema asta la telefon cu android Samsung glaxy next turbo si ca sa il repar a trebuit sa il duc inapoi.