| AcadeauaRozaliee a întrebat:

Mi-am cumparat tableta Samsung galaxy tab si nu stiu cum sa imi activez internetul. wi-fi este activat dar tot nu merge netu. ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| DarkDV a răspuns:

Pe spatele routerului si va crie wep key si wpa key daca e bunwinking succes

2 răspunsuri:
| DarkDV a răspuns:

Ai router wifi la reteaua de internet? daca da uitete pe spatele lui si la retele gasite pe tableta baga keyu de pe spatele routerului ( sunt mai multe da le gasesti u ..sau macar iti dai seama )winking

| AcadeauaRozaliee explică (pentru DarkDV):

Sa ma uit pe spatele tabletei?

| DarkDV a răspuns (pentru AcadeauaRozaliee):

Pe spatele routerului si va crie wep key si wpa key daca e bunwinking succes