| Nicholas2200 a întrebat:

Mi-am cumpărat un laptop Asus si are free dos adică nu are windows. Si nu stiu cum sa îi instalez windowsul. Nu are nici un port de CD-uri de fapt are ceva dar nu are un buton sa il deschid.Ce sa fac, sa instalez windows 7 sau 8 pe el(cineva mi-l va instala cu un stick).

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Daca esti din Bucuresti cautama sa rezolvam treaba til instalez eu direct personal.

| RAY a răspuns:

Le luam pe rand
1 important e sa fie pe 64 bites, eu recomand windows 7 pentru cei obisnuiti cu xp
2 nu are unitate optica atunci da se instaleaza de pe stik
3 daca vrei til instalez eu, daca vrei da-mi mesaj