| Matei276 a întrebat:

Mi-am cumpărat un Laptop Gaming ASUS TUF F15 FX507ZC4, ce sistem de operare Windows este mai bun pentru a-l instala?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ultimile versiuni de la WIN 10 sau WIN 11 sunt ce trebuie!
Daca imi aduc aminte bine sunt jocuri video care au ca cerinta win 11 direct? dar nu vad de ce acolo unde merge win 11 nu ar merge si 10, vorbim de x64 bits... direct x12 etc
La mine gamingul s-a oprit acum cativa ani laughing
Dar in curand imi voi lua un nou laptop de gaming, eu pentru ca il folosesc in Multitasking si vreau si un GPU potent

| ReddY25 a răspuns:

Windows 10