| Ioan_Liviu_1995 a întrebat:

Daca mi-am cumparat un laptop cu sistem de operare linux as putea instala windows 7? si cum?

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Sigur ca poti! In principiu se instaleaza ca orice sistem de operare, daca te pricepi un pic, e simplu! Succes!

| cypryan11 a răspuns:

Salut
Bineinteles ca poti, insa trebuie sa pui sa iti booteze dvd-romul, daca nu te pricepi bine, mai bine ai chema pe cineva ce se pricepe

| sdhashsah a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/cse
uitate pe aicea cum se instaleaza windows 7 sunt mai multe tutoriale.

| bassmusic a răspuns:

Se poate. Bagi un DVD cu win.7 pe el si instalezi. Bafta