| Ady21 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop HP, am instalat windows 7, iar in partea dreapta jos langa ceas imi apare monitorul acela mic de la net, cum sa fac sa ma conectez la wireless? ce trebuie sa instalez? am wireless acasa instalat pe pc si functioneaza perfect, pe telefon se conecteaza. cum pot face laptop`ul sa se conecteze la wireless?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele laptopului, cel mai probabil nu are instalate driverele. Ce model e?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa instalezi driverele, cam ce ai putea sa faci?

| Ionuț_Albu_1989 a răspuns:

Vezi poate nu ai activat wireless-ul la laptop...s-au zi-mi ce model e si iti caut eu driverul