| LuisEdward a întrebat:

Mi-am cumparat un mp3 http://www.shopmania.ro/......74338.html cum il incarc? Nu are incarcator

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar un cablu sa il bagi in priza cred ca are! Daca are asa se si incarca!

| CataC a răspuns:

Salut
Daca nu are posibilitatea de incarcare de la priza, conecetaza-l la calculator prin cablul USB, ar trebui sa se incarce asa (lasa-l minim 30 minut einainte de a trage concluzii).
Daca nici asta nu e o solutie, probabil are baterii, desi m-am mira. Bafta

| kopo a răspuns:

Daca are USB il bagi in PC si se incarca! Daca nu ~ e pe baterii! Daca nu tiai luat teapa!