| darius111222333 a întrebat:

Mi-am cumparat un smartwatch dz09 am pus memorie si cartela sim cu mb pe ea si nu stiu cum sa ma conectez la internet pe brouser sau Facebook. Cum ma conectez pe Facebook imi tot da o eroare.
Imi tot scrie Failed to open page
Am facut data accout smart si smart am pus
Cum rezolv?

3 răspunsuri:
| Almaster_Teresa_1979 a răspuns:

Cere setarile de internet prin *100#
desi la acest ceas nu merita sa te complici
dz09 este printre primele modele de smartphone/watch nu sunt chiaratat de performante era o apicatie care se sincroniza cu telefonul nu mai stiu exact care era,...
Detin si eu acest model si al folosesc strict numai ca telefon cu un bluetooth.

| Niklauss a răspuns:

Prost ai făcut ca ai cumpărat asa ceva.

Iti recomand sa mergi la un service cu el daca nu vrei sa îl cocoșești

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ceasurile alea sunt niste jafuri, nu sunt bune de nimic.