| Batmanuel a întrebat:

Mi-am cumparat un stick de 16 gb Kingston dar imi arata doar 14.5 gb, de ce oare?

2 răspunsuri:
| DurexBun a răspuns:

Poi...intreabal pe el.

| CostelPopa a răspuns:

Voi copiii, in loc sa va petreceti timpul in scopuri nefolositoare, ati putea sa incercati alte hobbyuri precum: muzica/dansul etc. Din pacate pentru tine, vei ajunge un aurolac, care va trage din pungi de aurolac... Stai pe banii parintilor, inca iti poti salva viitorul daca alegi sa citesti o carte, dar mai ales sa asculti un mare om in viata: Gregorio de Rumania... are o muzica placuta, merita ascultata. asculta cateva opere de-ale lui si poti veni dupa sa ma mai intrebi cate ceva. O searabuna