| Lcrrr a întrebat:

Mi.am cumparat un telefon Nokia c5-03 ieri. I s-a terminat bateria si s-a stins singur. Trebuie sa ii formatez bateria?! Daca da, cate ore trebuie sa il tin la incarcat :d?!

Răspuns Câştigător
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Eu am fost la un magazin de Vodafone de unde l-am cumparat(am si eu ) si mi s-a spus sa il tin la primele 3 incarcari 8 ore si inchis, dupa numai conteaza sa il ti 8 ore si inchis

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Nu trebuie formatat deloc
il incarci pana arata bateria plina si apoi il deconectezi de la priza