| Moniii_9135 a întrebat:

Mi.am cumparat un telefon Samsung i9000 Galaxy S. si ma intereseaza cat va tine pe voi bateria?

4 răspunsuri:
| analia0103 a răspuns:

Cam o zi ...deci in fiecare seara trebuie sa-l bag la incarcat

| ravzan a răspuns:

Pe mine ma tine aproximativ...1 zi

| IoanaFrumusika_1844 a răspuns:

Ma tine doa zile da mai mult nu deci azi l-am incarcat maine seara trebuie sa il incarc iar

| alexcon87 a răspuns:

Daca stau pe net cu wi fi o ora doua pe zi, ma tine bateria o zi, daca stau cu 3gu, o zi si un pic, daca ma joc o ora sau doua, 14-17 ore, daca il folosesc doar pentru apeluri o zi jumate.