| CristiUcV a întrebat:

Salut am achizitionat de curand un telefon Samsung Galaxy S GT-I9000 telefonul functioneaza bine dar sunt nemultumit de baterie tine doar 2 zile, am citit pe incarcatorul telefonului si acesta baga 5V iar acumulatorul telefonului primeste maxim 3.7V trebuie sa schimb incarcatorul sau bateria?

1 răspuns:
| elenacristina99 a răspuns:

Acumulatorul. Dar depinde şi de câte aplicaţii foloseşti pe tel... dacă îl butonezi şi vb mult, 2 zile mi se pare suficient.