| Ieusântanalfabet a întrebat:

Mi-am cumpărat un televizor vortex acum ceva timp, iar de când l-am cumpărat mereu la ora 02:00 nu mai îmi apar programule, ciudat este faptul ca îmi apare ca am semnal 100% nu știu care este motivul poate asa îl am setat din fabrică?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei pe la ora aia se fac niste actualizari in reteaua tv. Cateodata si eu ma trezesc noaptea, dau drumul la tv si patesc asta. Dar dureaza cateva secunde, apare pe ecran actualizare sistem. Sunt la Vodafone(UPC).
Televizorul nu are nimic.