| byankaaaa a întrebat:

Mi-am cumparat Vodafone Smart 4 Mini si vreau niste jocuri pe el...As plati mult? Sau mi-ar lua din MB de internet? Si ce jocuri frumi stiti pentru el?

Răspuns Câştigător
| Stallker a răspuns:

Pai jocurile le poti lua de pe Google Play gratis! X) Sunt jocuri mai cunoscute pentru care trebuie sa platesti. Poti incerca gratis Pou, My Talking Tom, Subway Surfers, Zombie Tsunami si multe altele...Numai BINE! X)

| Jipa95 a răspuns (pentru Stallker):

Sau poti sa le iei crackuite de pe net tongue

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Daca ai net pe telefon o sa folosesti din MB, daca nu ai o sa platesti cu galeata.

Răspuns utilizator avertizat