| OnStYl3 a întrebat:

Mi-am descarcat Adobe Photoshop CS5.5 si am invatat sa fac un buton, dar daca dau Export, sau CTRL+ENTER(pentru previzualizare), imi da de fiecare data 'don't send'. Care e problema? Am urmat pasii de la tutorial exact cum sunt acolo sa nu fac vreo prostie si sa mi se blocheze. Odata am sarit un pas de la tutorial si mi-a mers (dar butonul nu era bun), acum cand urmezi pasii exact mi se blocheaza. Ajutati-ma va rog ca vreau sa fac un buton ca lumea.

2 răspunsuri:
| TzP a răspuns:

Nu dai export, dai save as

| OnStYl3 explică:

Daca ii dau Save as mi-l salveaza ca proiect. De aceea se foloseste Export, dar totusi nu inteleg de ce se blocheaza.