| Catacombe a întrebat:

Mi-am descarcat de pe google aplicatia " Visitors " de pe facebook. Acolo scria ca e Free, dar imi e frica. Chiar e gratis?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Acum, dupa ce ai descarcat-o, degeaba iti mai e frica, daca nu era deja era platita laughing Daca nu ti-a cerut numarul de card atunci cand ai descarcat-o atunci chiar e Free, nu pot scrie pe alicatii ca sunt Free daca nu sunt. Ce e pe bani iti cer banii imediat, inainte de a descarca, nu te lasa sa descarci si-ti cer banii peste 1 luna happy

| Catacombe explică (pentru mixxjim):

Multumesc. Am inceput sa tremur laughing

| LoVeLe a răspuns:

Stai linistita laughing E gratis. Daca nu era, nu mai scria ..free"