| lizzy01 a întrebat:

Mi-am descarcat Itunes pe calculator dar acum chiar pot cumpara melodii? ce trebuie sa fac...cum platesc (dati-mi mai multe detalii) daca ati incercat vreau sa stiu daca a mers pe PC sau trebuie sa am Iphone, Ipod etc... funda happy

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Trebuie sa fii absolut RETARD ca sa cumperi mp3-uri de pe iTunes. La acelasi pret iti iei CD-urile originale de pe eBay/Amazon, si pe alea le poti ripui de cite ori vrei, la ce bitrate vrei (mai mic pentru ringtone, mai mare pentru ascultat in masina, lossless pentru ascultat pe sisteme HiFi, de exemplu).