| lya18 a întrebat:

MI-am dezinstalat yahoo messenger pentru ca mergea cam rau, am dezinstalat si yahoo toolbar, si mai aveam ceva de genul:yahoo instal manager(nu stiu pentruce e ) l-am dezinstalat si ala happy, iar acum cand vreau sa-l instalez imi apare o eroare : " Yahoo! Messenger is unable to download files needed for installation.Please check firewall settings and retry installation " Cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| VladDanyel a răspuns:

Descarca alt mess si trebuie sa meraga

1 răspuns:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Il descarci de aici: http://www.softpedia.com/progDownload/Yahoo-Messenger-Download-4411.html
Primele 2 link-uri sunt pentru yahoo 11.