| miss_6576 a întrebat:

Mi-am dus laptopul intr-un service si mi l-a curatat. Cand am ajuns acasa l-am tinut cam 15 minute cata baterie mai avea si imediat inainte sa se descarce de tot i-am pus acumulatorul ca sa se incarce. Si mi-am dat seama ca nu se incarca, bateria s-a descarcat, deci laptopul s-a inchis. Apoi tot am incercat sa-l deschid dar nimic, nu porneste. Parca e mort. Nu stiu ce s-a putut intampla, poate cei de la service nu l-au asamblat cum trebuie, nu stiu ce sa-i fac. Vreau sa va inteb pe voi, poate ati patit ceva de genu.

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Curentul nu mai ajunge din incarcator in baterie, e intrerupere de circuit pe undeva. Du-te cu el inapoi la acelasi service cu laptop si incarcator si explica-le problema.
Bafta

| Arthur a răspuns:

Nu mai face contact cu încărcătorul. Normal trebuie să remedieze problema cei care l-au depanat ultima dată.

| MyMindRules a răspuns:

Buna! Trebuie sa te duci la ei cat mai repede, deoarece vor zice ca tu l'ai stricat.
Bft!