| intercityexpress a întrebat:

Mi-am făcut cont pe ToateBlogrile.ro cu vreo săptămână în urmă iar acum de oriunde aş încerca, nu pot să intru pe site. Îmi crere să scriu un cod. Ştiţi ceva despre asta? Ce ar trebui să scriu acolo? Adresa de e-mail? Parola? Numele de utilizator? (pe astea le-am încercat deja) Ar fi trebuit să primesc unul prin e-mail?(ceea ce nu s-a întâmplat)

1 răspuns:
| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Cand ai intrat prima oara pe site sus in bara de link ti-a dat un link si tocmai in capat scrie un id acela cred ca este