| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu primesc mailuri? Mi-am facut cont pe multe siteuri, mi-a trimis un prieten e-mail dar tot nu l-am primit, la cele mai multe siteuri scria "Vei primi un mail pentru confirmare" si nu primeam nimic. Ajutati-ma

6 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Multe site-uri sunt virusate in acest moment. Dar poate e o problema cu conectarea netului la PC-ul tau. Depinde.

| LTAA a răspuns:

A. Ai tastat greşit adresa de e-Mail.
B. Ai tastat O ALTĂ adresă de e-Mail.

1. Verifică dosarul Spam.
2. Contactează administratorii Site-ului respectiv.

| Bogddann a răspuns (pentru LTAA):

Am facut tot bine, am verificat si dosarul spam dar nimic

| LTAA a răspuns (pentru Bogddann):

Contacteaza administratorii Site-urilor respective. Este posibil sa fie vreo eroare de retea.

| raduradu2014 a răspuns:

Asigura-te ca ai scris bine
Ex
afasd@yahoo.com
afasd@yahoo.ro

| litewolf a răspuns:

Depinde pe ce site ti-ai facut e-mailu daca iti faci pe yahoo ti direct confirmat poate ai facut pe altul si ti-o cerut confirmare da atunci cand l-ai facut nu ti-o aparut sa scrii un e-mail si l-ai pus pe cel de la yahoo? uitate pe contul tau de yahoo yahoo mail