| jess179 a întrebat:

Mi-am facut un blog pe blogger si dupa cateva zile s-a sters din senin.Scrisesem multe articole, si acum toate au disparut.Ce pot face?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Mai verifica si tu e-mailurile ca sigur ti l-au sters din cauza ca ai postat ceva ilegal.

| MarianFCD a răspuns:

Un blog nu se poate sterge din senin nici daca ai vrea sa faci asta. Adauga-ma in lista de mess : al.marian@ymail.com (cu tot cu @ymail.com, fiindca altfel nu e id-ul meu) si te voi ajuta.

| jess179 explică:

Nu am postat nimic ilegal sau violent, ci doar poze, videoclipuri.

| Hadden a răspuns:

Se mai sterge si 'din senin' daca postezi pe el warez, hacking, imagini violente, etc.

Cineva verifica blogurile alea din cand in cand.