| RaLuCk a întrebat:

Am nevoie de ajutor!

~Deci, aveam acum ceva timp (un an mai exact) un blog, dar l-am sters. Dupa stergerea lui si dupa ce am mai facut cateva bloguri pe email-ul respectiv, mi-am facut un nou cont de blogger (cu alt email). Acum am intrat pe vechiul cont si m-am uitat la blogurile sterse, apar toate in afara celui de care va spuneam mai sus.~

De ce nu apare?

Cum sa fac sa il vad, desigur dupa ce anulez stergerea?

~Vreau mult sa vad acest blog...~

3 răspunsuri:
| MarianFCD a răspuns:

Nu face coincidenta intre cont si blog. Contul este cel pe care poti stoca blogurile, iar daca tu ai facut un nou cont, e clar ca celelalte nu pot aparea.

| MarianFCD a răspuns:

Uita-te mai atenta pentru ca ar trebui sa fie un buton cu "bloguri ascunse" sau ceva similiar, daca nu te descurci imi dai un mesaj ca sa iti trimit id-ul meu si imi trimiti o poza cu pagina ta principala de pe blogger.

| RaLuCk explică:

Da, stiu asta, dar eu am intrat pe contul vechi, unde era facut blogul si acesta nu mai aparea la cele sterse. practic a disparut...hee hee, dar celelalte sterse erau acolo.