| Didi908 a întrebat:

Mi-am facut un blog pe wordpress.com dar nu stiu cum sa fac mai multe rubrici nu stiu cum sa imi pun o poza din PC pe fundal nu stiu nimic! Cine ma ajuta? sad

2 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Rubrici? Poate vrei sa spui categorii. Ce iti trebuie sa pui poze pe fundal? Sa se incarce greu blogul? Important e ce scrii acolo, nu desene colorate.

| Nyko05 a răspuns:

Ce vrei sa spui cand zici ca nu stii sa creezi rubrici? ce fel de rubrici? infine cat despre fundal, intrii in panoul de control dai la aspect apoi la fundal si iti alegi imaginea din pc pe care vrei sa o ai ca fundal pe blog si dai save.