| waXonwaXoff a întrebat:

Mi-am facut un cont pe www.moove.ro, si am bagat un email la 'vrajeala', sa vad daca e pe bune siteul, deci l-am facut, dar cand vreau sa ma loghez cere si emailul, adresa de email, dar nu o mai stiu, am incercat sa-mi fac alt cont, dar cu acelasi nr. dar nu merge pentru. ca e validat si inregistrat nr-ul., cum pot sterge contul vechi, ii stiu parola, cum il pot sterge, ca sa-mi pot face altul cu email pe bune, si cu nr. meu!

6 răspunsuri:
| Kalle a răspuns:

Nups sad

| Frogie a răspuns:

Nu e vrajeala, iti da 10 sms-uri pe zi in toate retelele nationale. Am si eu cont! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfai aceiasi chestie mi se intampla si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa ma sterg de pe moove... dar cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io vrea sa stiu cate sms mai am pentru ca am cam trimis azi sms si nu stiu cate mai am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. Mi-am facut cont si cand am vrut sa trm sms nu merea. dc?confused