| Ovidiu_Edvard_1988 a întrebat:

Salut am o grava problema mi-am pierdut parola la mesenger si
im cere emailul de recuperare ok emailul il cunosc de recuperare este ovidiu_zidan@tera-net.com dar nu stiu unde sa ma loghez pe acest email ca num mai amintes siteul cu acest cont putet sa m-a ajutat pentru a afla de cine apartine acest email ca daca vad siteul bag automat emailul si parola multumesc primeste fundea cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Incearca intii cu intrebarile ajutatoare, e mai simplu.

| Ovidiu_Edvard_1988 explică (pentru michelia):

Crez ca le mai stiu

| michelia a răspuns (pentru Ovidiu_Edvard_1988):

Poti sa incerci. Intrebarile ti le arat ei, tu raspunde cum crezi ca ai raspuns atunci si poate e raspunsul real.
Daca nu merge iti faci alt id si ai grija sa dai raspunsuri reale la intrebarile ajutatoare, asa incit pe viitor sa nu ai ce uita happy.
p.s. mailul ala alternativ poate fi si fictiv, inventat de tine, daca alegi o adresa de pe hotmail.com