| Stefy335 a întrebat:

Mi-am formatat telefonul si de atunci nu mai imi merge cardul sd. Spune "Card de memorie deteriorizat". Mi s-a mai intamplat asa,dar dupa ce l-am formatat mi-a mers,acum dau sa-l formatez,imi arata ca se formateaza, dar dupa imi apara tot asa.Nu merge nici sa-l instalez in telefon si nici in alte telefoane nu-mi apare si nici in calculator.Mai este ceva de facut sau il pot arunca?

1 răspuns:
| osaandy a răspuns:

Salut.Din pacate scrie "pubela" pe el.Si eu am patit asa si nu s-a mai putut face nimica.La cat costa unul acuma...sincer nu merita bataia de cap, singura problema ramane pierderea datelor de pe el.Indicat pe viitor cand mai readuci telefonul la setarile din fabrica scoate cardul din el.
O zi buna