| xjustfearless a întrebat:

Mi-am instalat de fiecare data sims 3, si mergea. Acum insa dupa ce il instalez, imi zice asta " Disc Authorization Failure
We are unable to verify that your disc is a valid copy of The Sims 3.
Please contact customer services.". nu stiu ce sa fac. de fiecare data cand il instalam imi aparea de 2 ori, si il instalam pana mergea, iar acum l-am instalat de peste 10 ori si imi apare aceeasi problema. cine ma poate ajuta? help!

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dar de ce a trebuit să-l instalezi din nou? Ai reinstalat sistemul de operare (windows-ul)?!
E posibil să fie şi o eroare de partiţionare sau reminescenţe în regiştri, în cazul în care nu ai reinstalat sistemul de operare ci doar jocul.