| CayusMoise a întrebat:

Mi-am instalat windows xp sp3 si stiu ca nu se instaleaza cu sunet imi da cineva un link de unde sa instalez sunetul

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici:http://www.ma-config.com/en
Sus in dreapta poti sa-ti alegi limba daca nu intelegi engleza. Apasa pe "Run the detection". Apoi fa-ti "update your drivers".

| alecx4music a răspuns:

Il activezi ( daca e versiune trial, adica daca expira peste 30 zile) si ii faci update cu windows update.
Nu descarci toate update-urile, le descarci decat pe cele care iti trebuiesc. Sunt 2 categorii: Important si Optional. Le deselectezi pe toate si selectezi decat ce iti trebuie.
O sa gasesti usor driverele de la placi ca au denumirea placilor.
P.S: era mai bun SP 2.