| waaazzzzz a întrebat:

Funda
Am instalat windows xp dar nu pot sa instalez netu si nu am sunet
La net nu am modem iar la sunet nu stiu carei treaba laughing
puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| luc a răspuns:

Ai instalat driverele de la placa de baza?
daca nu instaleazale
hee hee)

| jutify a răspuns:

La sunet, poate nu-s instalate driverele corect! deci incearca sa reinstalezi driverul la sunet! si la nett n-am idee big grin

| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Intra in my computer, acolo iti apare o linie alba (un spatiu deala unde scrii linkul pe net) scrie download google chrome ( e cel mai bun internet, da cele mai bune rezultate iar cand deschizi o noua fila de sus iti selectezi ce tema vrei) si vezi unde iti apare sa downloadezi

daca nu stii sau daca nu reusesti dul la un specialist in calculatoare sa til instaleze si zii sa iti instaleze avg anti-virus fara trial ca este si pe gratis

foonda? :X :O3
te rog