| maryellen91 a întrebat:

Cum fac sunetul la pc? am instalat windows 7 si nu stiu sa fac sunetul... ajutoooor!

nu am driver de sunet pentru windows7 doar pentru xp si vista! mer si acelea?

9 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Ar trebui sa fie bun si ala de Windows Vista, dar daca e sa nu functioneze atunci vezi ce placa de baza ai, intri pe site la producator si descarci de la ei driverul pentru placa ta de sunet.
http://www.tutorialepc.ro

| Th33ldeRg0d a răspuns:

Da-mi mesaj pe kristyan_krystyan@yahoo.com si te ajut eu

| crhh a răspuns:

Instaleaza driver-ul, l-ai instalat?

| gianys75 a răspuns:

Activeaza windows la Microsoft cu un program de pe www.softw.eu si descarci update.si acolo ai driverele care iti trebuie

| andreisandu28 a răspuns:

CD-driverele le instalezi dupa aia dai in bara si setezi volumul o.O

| marius95bosu a răspuns (pentru andreisandu28):

Soune-mi te rog de unde instalezi driverele

| andreisandu28 a răspuns (pentru marius95bosu):

Instalezi driverele de pe cd o.O

| EdK a răspuns:

Vezi ca driverele sa fie compatibile cu Windows 7.

| Guerta a răspuns:

Ai instalat driverele de sunet(cel mai frecvent sunt pe CD-ul cu driverele pentru placa de baza)?