| Rachieru_Iry_2000 a întrebat:

Mi-am intrebat toti prieteni daca merita sa faci upgrade la windows 10 si jumatate din raspunsuri au fost ca da, jumatate ca nu
si sunt nehotarat. Un sfat?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu am windows 10 si nu am probleme. Da acuma fiecare om are o frica mereu de tot ce e nou. Peste 10 ani o sa auzi cum o sa povesteasca lumea: ce bun era windows 10.

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Nu prea merita. Majoritatea care si-ai bagat Windows 10 au avut probleme cu el. Inca nu e asa de bine optimizat si face figuri la multe programe/jocuri. Iti zic si tie ce le-am zis tuturor, mai asteapta pana prin toamna sa faci update-ul, sa se mai rezolve probleme.

| Rachieru_Iry_2000 explică (pentru sltlp):

Ce avantaje as avea daca fac update-ul?