| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul optic cu infrarosu: Daca il pun direct pe birou, functioneaza perfect, dar daca il pun pe mousepad sau pe fata de masa merge aiurea. Stie cineva care este problema? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Logic, ai nevoie de o suprafață plană si alunecoasă. Doar mouseu-rile cu acea biluță dedesubt sunt capabile să meargă pe mousepad / mușama etc.

Dacă vrei mousepad, îți iei unul cu bilă happy

3 răspunsuri:
| zHeArTz a răspuns:

Ori iti cumperi alt mousepad ori il folosesti direct pe birou/masa (eu asa fac)

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Foloseste mouse pe ceva care nu transmite lumina de ex pe o foaie neagra sau tesatura ca merge ok

| SaVaZicCeva a răspuns:

Salut! daca nu iti merge pe mousepad ia-ti altul eu asa am facut prima data nu imi mergea bine mousul optic cu inflarosu pe acel mousepad si apoi l-am schimbat si acum imi merge Funda?