| alyprofu423 a întrebat:

Mi-am luat de curand un monitor Samsung LED SyncMaster PX2370 si am legat printr-un caplu HDMI PS3-ul la el. si se vede foarte ok dar nu se aude nimic. oare de ce?

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

N-ai boxe

| alyprofu423 explică (pentru VladimirPutin):

Imi raspundeti va rog la completare?

| VladimirPutin a răspuns:

Scoate și bagă din nou cablul

| alyprofu423 explică (pentru VladimirPutin):

Tot nu merge am facut si setarile pentru sunet din ps3 si tot nu se aude...

| alyprofu423 explică:

Completare. cand l-am pus pe televizor mergea sunetul. si daca tot nu merge imi puteti spune ce fel de fir imi trebuie pentru boxe si din ce in ce( adica din boxe in ps3 sau din boxe in monitor)

| alyprofu423 explică:

Am gasit un cablu optic de sunet dar si monitorul si ps3-ul au OUT la intrare in ele nici unu nu are IN

| anicutza a răspuns:

Pentru ca nu ai unit totul ce trebuie