| DoarOana a întrebat:

Mi-am luat de curand un telefon nou de la Vodafone pentru ca am primit o cartela gratis si mi-am zis "De ce sa nu profit?". Ei bine acum vreau sa va intreb de o optiune de la ei cu 4 euro in prima luna si 5 euro in lunile urmatoare (nu mai stiu exact ce optiune e). Daca eu acum am 5 euro pe telefon, si imi activez optiunea ei o sa imi ia 4 euro in lunile urmatoare ce o sa se intample daca nu voi mai avea 5 euro pe telefon ca sa imi ia din ei?

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Te uiti aici si descoperi ce te intereseaza din oferta ptr.cartele la vodafone.Pa!

| DoarOana explică:

Unde aici?