| Kyzz a întrebat:

Aveam de mai mult timp o cartela vodafone si a fos scoasa din telefon cam de 2 luni.si acum am bagat-o. si am incarcato cu 5 euro sau 6.si vreau sa imi pun o optiune.intru la *100# si la optiuni sunt doar prostii.si intru la optiune si intru in prima si imi cere grup de prieteni neaparat.am mai avut optiunea asta cand aveam cartela prima data fara ggrup de prieteni.cum sa fac sa o activez? sau alte optiuni?

1 răspuns:
| Foxxi a răspuns:

Pai pentru ca sa iti activezi grupul de prieteni trebuie sa introduci un numar al unui prieten si aceste trebuie sa accepte invitatia in max 2 ore. Dupa ce o accepta iti poti activa optiunea doritawinking