| NobodyLovMe a întrebat:

Mi-am luat o imprimantă wf 2760 EPSON. Am instalat-o in laptop. Pot da comenzi sa scot de pe laptop,sa scanez, să fac foi multiple.Am invatat chestiile de bază la ea. Mentionez ca sunt in Germania si am luat-o de aici.
Dar, nu reușesc deloc să fac următoarea treabă.Să scanez o foaie si să o salvez pe laptop.Cum pot face acest lucru?
Prima data cand lucrez cu o imprimantă

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Multifunctionala mea a venit cu o versiune Lite a programului PaperPort.
Probabil si a ta vine cu un soft dedicat.
Daca nu, foloseste Windows Fax and Scan.

Imprimantele au un buton pe care e mentionat "Scan".
Nu e atat de simplu, din soft alegi calitatea, dpi, formatul, si celelalte setari.