| costache1234 a întrebat:

Mi-am luat o unitate, am conectat-o la monitor si totul mergea bine doar ca dupa cateva ore colorile pe monitor s-au schimbat intr-o tenta de albastru, rosu e negru, niste culori intunecate.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și-a revenit după un restart sau câteva minute de stop?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incearca pe un alt monitor si daca face la fel o fi placa video de vina. Daca unitatea ai cumparat-o recent, nu e problema ar trebui sa ai garantie si so dai la retur.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Verifica cablu din monitor si din placa video, cand iese putin dar mai face contact asa se manifesta

| LaurentiuRomania a răspuns:

Cu părere de rău iti spun ca exista o posibilitate sa ti fi luat teapa cu placa video și sa fie stricata