| amenonono a întrebat:

Mi-am luat PC nou, merge bine, dar cand ma joc Paladis sau minecraft modat CPU ajunge la 60%, Memory 37%, Disk 90%. Ce pot sa fac. Oare in CS:GO sau gta V e la fel sau mai >rau

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Da

| WxRo a răspuns:

Ce poti sa faci ca sa...ce? Acele procente sunt foarte ok.Nu trebuie sa faci absolut nimic. Probabil in Gta V procesorul o sa ajunga la un procent mai mare, dar atata timp cat ai o racire decenta nu ai de ce sa iti faci probleme.