| Paul260 a întrebat:

Mi-am luat un laptop Acer aspire 5755g de 2 zile si azi am auzit la hdd un ticait ascutit da nu tot timpu si cand nu incarca se aude da numa cateao data de la ce poate sa fie?

1 răspuns:
| victorandrei a răspuns:

Daca esti sigur ca ticaitul este de la hdd, si abia ai luat laptopul inapoi la magazin si da-le cu el in cap.
Iti recomand sa pui Hard Disk Sentinel. O sa vezi cat timp a fost folosit hdd ul si daca are erori pe el, temperatura maxima, minima pe toata durata de viata pana in prezent.