| fleaktpu a întrebat:

, mi-am luat de curand un laptop acer aspire q win 7 , dar cand asc muzica se aude cate o data un fel de gajait scurt si la casti si la boxe , stie cineva de ce ? FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| TraSneL a răspuns:

Placa de sunet.dul la garantie

| fleaktpu explică (pentru TraSneL):

Si ce sa spun la garantie k... nu se aude cand vreau eu si acum a inceput sa nu se mai auda + ca atunci cand gajaie se si inteapa putin tmp de o fractiune de secunda big grin

| TraSneL a răspuns (pentru fleaktpu):

Ii spui exact care e problema.Si o sa-ti schimbe placa de sunet daca este nevoie