| ClaudiuEly a întrebat:

Mi-am luat un router Tenda W303R.L-am conectat la modem.Si cand intru in PC se conecteaza dar imi spune "Fara acces Internet". Cum rezolz asta?

4 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Du-l la vreun prieten poate stie sau la un specilist.

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, vezi aici, poate te ajuta http://www.programecalculator.ro/......nexiunii/, sau configureaza roteru cu setarile din modem si va merge, bafta!

| AlecsPAD a răspuns:

Daca zice fara acces internet inseamna ca nu se conecteaza, asa imi zice si mie ori de cate ori imi pica netu', Suna la firma si zi-le ca ai o problema cu cablurile de la modem si vin la tine in max 72h

| DjGeoX91 a răspuns:

Probabil o problema cu cablu de la internet incearca sa il schimbi cu unu bun in caz de nu este bun cel care l-ai folosit prima data