| KatyyLWA a întrebat:

Mi-am luat un Samsung Galaxy Trend lite si nu pot sa il conrlectez la televizor. cu LG-ul pe care l-am avut inainte am reusit, dar cu asta nu pot. Vreau doar sa ascult muzica. Televizorul e tot de la Samsung. Fundaaa!

2 răspunsuri:
| CrackFloyd a răspuns:

Sa il conectezi prin ce? Chromecast, Miracast, HDMI? Specifica si te voi ajuta dar mai intai de toate da-mi modelul televizorului

| Inteligentu a răspuns:

E Smart tv? Ai aplicatia Youtube in el? cauta in aplicatie si poate gasesti un cod cu care iti conectezi telefonul la televizor