| Nicol2424 a întrebat:

Mi-am murdarit din greseala touchpad-ul asa ca m-am decis sa il sterg cu spirt. Pentru ca nu mai aveam spirt, m-am gandit ca ar merge si acetona, mai ales ca acetona pe care am folosit-o e din aceea parfumata si nu e atat de "pura". Dupa ce mi-am sters touchpad-ul cu un servetel bagat putin de tot in acetona am observat ca au aparut niste dare albe. Touchpad-ul inca merge dar mi-e frica sa nu i se fi intamplat ceva. Ar trebui sa imi strang banii pentru un laptop nou sau sunt eu doar putin (mai mult) paranoica?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol, cum sa stergi laptopul cu un solvent atat de puternic?

daca nu s-a stricat asta e, ai scapat si daca se strica luai un mouse pe usb si gata nu un laptop nou

| K0sti a răspuns:

Sa-ti strangi bani de laptop pentru niste dare? laughing
Da nu stii ca acetona ataca plasticul? Nasol!