| Jazzooohs a întrebat:

Mi-am pus pe facebook la chat sa fiu invizibila pentru o anumita persoana. De ce atunci cand sunt online tot ma vede?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

De fapt nu te vede online (biluta verde), dar chiar daca ii ai pe invizibil, ei vad ca fiind inactiva (telefonul mic, cu minutele de cand esti inactiva) iar tu daca umbli pe facebook de pe PC/laptop si in acelasi timp ai lasat sa fii logata de pe telefon/tableta, ei vad ca esti inactiva de un minut. Ca sa nu mai poata vedea nici de cat timp esti inactiva, delogheaza-te de pe tableta/mobil.

| CatalinaMA a răspuns:

Desigur ca nu te mai vede daca ai dezactivat chatul pentru ea